Náš kód: P155427

Mazivo na řetěz SILKOLENE CHAIN LUBE SPRAY 601398605 0,5 l

379 Kč Včetně DPH
313 Kč Bez DPH
Na centrálním skladu v ČR
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     Péče o řetěz SILKOLENE

Mazivo na řetěz SILKOLENE CHAIN LUBE SPRAY 601398605 0,5 l
379 Kč
+ -

Popis a parametry

SILKOLENE CHAIN LUBE

Mazivo na řetězy motocyklů se syntetickou technologií

Popis 
Vyspělé mazivo na řetězy se syntetickou technologií, speciálně navržené pro vysoce výkonné motocyklové řetězy, odolné proti odlétávání při vysokých rychlostech a poskytující vynikající ochranu proti opotřebení. Mazivo Silkolene Chain Lube účinně proniká do vnitřních válečků a čepů, utěsňuje řetěz a brání tak pronikání vody a dalších nečistot, čímž prodlužuje životnost řetězu a celé řetězové sady. Mazivo Silkolene Chain Lubricant je rychleschnoucí, vytváří odolný tenký olejový film a poskytuje dobrou ochranu proti korozi. Vhodné pro všechny řetězy včetně typů s "O", "X" a Z kroužky.

Aplikace
Před použitím maziva Silkolene Chain Lube se ujistěte, že je řetěz čistý a suchý. Před použitím důrazně doporučujeme použít SILKOLENE BRAKE AND CHAIN CLEANER. Před aplikací plechovku dobře protřepejte. Nanášejte šetrně po celé délce vnitřní strany čistého teplého řetězu. Před jízdou nechte působit po určitou dobu (ideálně několik hodin). Přebytek setřete. Po aplikaci plechovku obraťte a několik sekund stříkejte, abyste vyčistili trysku a nedošlo k jejímu ucpání.

 

Oleje a maziva nejvyšší kvality pro motocykly. 

FUCHS Silkolene jako 100% motocyklová značka 

FUCHS Silkolene je globální značka prodávaná ve více než 50 zemích s více než 30 lety odborných znalostí v oblasti výzkumu a vývoje. Se svým obsáhlým a neustále se rozvíjejícím sortimentem je volbou mnoha vítězných závodních týmů. 

Výrobky Silkolene jsou používané, schválené a žádané předními profesionálními týmy v MotoGP, World Superbikes WSBK, British Superbikes BSB a v mnoha dalších šampionátech včetně motokrosu a motokár. 

 

Produkty Silkolene nabízejí uživateli měřitelná vylepšení výkonnosti díky vývoji za použití nejnovějších technologií v oboru maziv. Použitím produktů FUCHS Silkolene získáte jedinečný “Olejový tuning ”. 

100% zaměření pouze na maziva pro motocykly, Silkolene není vyvíjen ani prodáván do jiného průmyslového odvětví 

Kompletní sortiment Silkolene splňuje nebo překračuje požadavky norem API & JASO MA MA2 tak, jak jsou vyžadovány v příručkách výrobců motocyklů. 

Pouze Silkolene nabízí XP technologii, která dodává až 3% zvýšení výkonu motoru, až o 18% snižuje spotřebu oleje a až o 11% snižuje spotřebu paliva, a zároveň zajišťuje nejvyšší možnou ochranu proti opotřebení mechanických částí. 


PDF Safety Data Sheet

Náš kód: P155427
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání